Registracija, Taisyklės

Dėkojame, kad registruojatės internetu. Kilus neaiškumams, prašome rašyti info@akiugydytojai.lt arba skambinti tel. 869415394.

 1. Registracija internetu baigiama patvirtinimu, kurį gausite e-paštu. Jei pranešimo negavote, registracija neįvyko.
 2. Konsultaciją galima atšaukti, likus ne mažiau nei 4 darbo valandoms iki paskirto vizito laiko. Nepranešus apie neatvykimą, turime teisę taikyti 20 Eur neatvykimo mokestį.
 3. Jei pacientas vėluoja daugiau kaip 10 min., administracija turi teisę perkelti konsultaciją į kitą dieną.
 4. Pirmą kartą kviečiame atvykti 5-10 min. anksčiau, nes prašysime užpildyti anketą.
  Pavyzdį galite atsisiųsti čia
 5. Prieš gydytojo konsultaciją asistentė atlieka bazinius tyrimus.
 6. Atkreipiame dėmesį, kad pilnai apžiūrai reikia plėsti vyzdžius. Tyrimas gali trukti iki 90 min. Plačiais vyžiais negalėsite skaityti, rašyti ir vairuoti nuo 4 iki 24 val., ( trukmė priklauso nuo lašų). Akys bus jautrios šviesai, todėl reikėtų atsinešti saulės akinius.
 7. Jei reikalingas išrašas, prašome informuoti gydytoją konsultacijos metu.
 8. Skubiais atvejais (uždegimas, trauma, nauji „žaibai“ ar „juoduliai“ akyje) dėl priėmimo prašome skambinti +37069415394.
 9. Visos ( ir pakartotinės) konsultacijos yra mokamos. Kainas galite sužinoti svetainėje www.akiugydytojai.lt, skyrelyje „paslaugos“, nuoroda „Kainoraštis“.
 10. Šeimos gydytojo siuntimas nėra būtinas ir apžiūros kainos neįtakoja. Gydytojai neišrašo kompensuojamųjų vaistų receptų ir nedarbingumo lapelių. Mūsų medicinos receptai ir pažymos galioja kitose medicinos įstaigose.
 11. Prašome atsinešti naudojamus akių lašus ar receptus, išrašus apie akių operacijas bei tyrimus, kurie susiję su Jūsų akių būkle bei bendromis ligomis.
 12. Dirbame su modernia ir jautria aparatūra, todėl maloniai prašome prižiūrėti savo vaikus.
  (civilinė atsakomybė už aparato sugadinimą)
  Personalas neatsako už Jūsų vaikų saugumą.
 13. Draudimo bendrovės, su kuriomis turime sutartis, nurodytos mūsų svetainėje.

Gerbiame Jūsų laiką, tačiau pasitaiko nenumatytų atvejų, kai paciento apžiūra užtrunka ilgiau, todėl prašome Jūsų supratimo ir atlaidumo, jei gydytojas vėluos Jus priimti.