Pradžia

Sveiki atvykę į „Akių gydytojų praktikos“ svetainę!

 

Trumpai apie mus

Kviečiame apsilankyti, jei norite nuodugniai pasitikrinti akis.
Gydome visą šeimą – ir kūdikius, ir garbaus amžiaus pacientus. Mūsų žinios ir šiuolaikinė aparatūra padeda tiksliau diagnozuoti ir gydyti akių ligas.

Specializuojamės žvairumo ir dvejinimosi korekcijoje.

Spektrinio domeno tipo aparatu atliekame priekinio ir užpakalinio segmento optinę koherentinę tomografiją (angl. OCT).

Akių gydytojų praktikoje” veikia sausų akių klinika. Laukiame pacientų su sausomis akimis, vokų kraštų uždegimais (blefaritais), Meibomo liaukų veiklos sutrikimu.

Operuojame šaltus miežius, smulkius vokų auglius, vokų įvirtimus ir išvirtimus ir pan. Su kainomis ir atliekamomis operacijomis galite susipažinti mūsų kainoraštyje.

Mus rasite V.Grybo g. 17-127, Vilnius.

Sutrumpintos darbo dienos lapkričio mėn. (šiomis dienomis dirbsime trumpiau)

Lapkričio 15d. 8.00 – 14.00 val.
Lapkričio 22d. 8.00 – 14.00 val.

 

Prašome atkreipti dėmesį, kad pilnai apžiūrai atlikti dažnai reikia plėsti vyzdžius. Jei tą dieną vyzdžių plėsti negalite, tuomet galima atidėti kitam kartui. Po plėtimo negalėsite skaityti ir rašyti nuo 4 iki 24 val. (priklausomai nuo lašų tipo), o akys bus jautrios šviesai, todėl nerekomenduojama vairuoti ir praverstų atsinešti akinius nuo saulės. Tyrimas gali užtrukti 60-90 minučių.
Jei reikalingas išrašas, prašome informuoti gydytoją konsultacijos metu.

Norėtume perspėti, kad asmens duomenų siuntimas el.paštu nėra saugus. Jeigu pageidaujate gauti išrašą el.paštu, prašome atsiųsti elektroninį laišką su prašymu.

Prašome saugoti išrašus ir akinių receptus. Jų kopijos yra mokamos. Kaina 5eurai.

Gydytojo konsultacijai prašome registruotis internetu. Maloniai pranešame, kad nuo šiol registruojantis internetu, naujieji klinikos pacientai taupydami savo ir mūsų laiką, gali užpildyti ir atsinešti jau paruoštą anketą atvykstant apžiūrai. Norime atkreipti dėmesį, kad mūsų registracijos sistema yra atnaujinta ir tikimės Jūsų kantrybės. Sėkmingai užsiregistravę, sulauksite patvirtinimo elektroniniu paštu. Jei patvirtinimo negavote per vieną darbo dieną, prašome skambinti arba rašyti adresu info@akiugydytojai.lt.

Skubiais atvejais (uždegimai, svetimkūnio patekimas, nauji žaibai ir juoduliai“ akyje, užuolaida“ ar staiga išsikreivinęs vaizdas) dėl priėmimo prašome skambinti telefonu
(+370 694 15394) arba rašyti info@akiugydytojai.lt.